Neden Pie?

logocorsi32

PRONTOITALIA EDUCAZIONE İstanbul  Merkez  Şaşkınbakkal şubesi ,İzmir Çankaya şubesi, Bahçesehir subesi, Milano ofisleri olmak üzere dört şubeli ,19 yıldır hizmetlerine devam eden Sektöründe lider bi eğitim kurumudur.Modern ve sıcak atmosferi ile öğrencilerini bir çatı altında toplayarak yerli veyabancı öğretim kadrosuyla kaliteli dil eğitimi veren ,İtalya ‘da eğitim olanakları
sunan,İtalya’da ki şeçkin ve dünyaca tanınmış üniversitelerin ve dil okullarının,Türkiye temsilciliğini yapan , Ücretsiz eğitim danışmanlığı yapan ciddi ve
profesyonel hizmet veren Milli eğitim bakanlığına bağlı  ve YEDAP yurtdışı eğitim derneğine bağlı bir eğitim kurumudur.

İtalyanca Programlara  kayıt yaptıran öğrenciler,kaçrdıkları dersleri, devam edemedikleri yada anlayamadıkları konuları istedikleri kendilerine uygun başka bir sınıfta sınıf kontenjanı dahilinde tekrar edebilirler. Yani hafta sonu programına dahil olanlar hafta içi, hafta içi programına dahil olanlar hafta sonu seanslarına katılabilirler.

19 yıllık Tecrübe

PRONTOITALIA’nın geliştirdiği özgün, hızlı dil eğitim metodu, diğer dil kurumlarının genelde uyguladıkları standartlar dışında 2 kurda konuşma düzeyine getiren tek dil okuludur. Konusunda uzman yabancı öğretmenlar tarafından verilen Hızlandırılmış Profesyonel Program (HPP) sistem sayesinde İtalyanca – İspanyolca’nın yanı sıra çince dil eğitiminde de tercih edilen kurum olma özelliğini sürdürmektedir.

 

İtalyanca Programlara  kayıt yaptıran öğrenciler,kaçrdıkları dersleri, devam edemedikleri yada anlayamadıkları konuları istedikleri kendilerine uygun başka bir sınıfta sınıf kontenjanı dahilinde tekrar edebilirler. Yani hafta sonu programına dahil olanlar hafta içi, hafta içi programına dahil olanlar hafta sonu derslerine de katılabilirler.