Eğitim programı

İtalyanca Eğitim Programı

PİE Genel İspanyolca Kurslarımız 6 kurdan oluşmaktadır:

Livello 1 (başlangıç) ( A1)

Livello 2 (başlangıç üzeri) (A2)
Livello 3  (ön orta) (B1)
Livello 4  (orta) (B2)
Livello 5  ( orta ileri) (C1)
Livello 6  (ileri) (C2)

pronto2

 

Her  kur min.3 – max.8 kişilik sınıflarda 30-42 ders saatinde program tamamlanmaktadır. Kur süreleri programların yoğunluğuna bağlı olarak 1,5 ile 2 ay arasında değişmektedir. 2 kurluk eğitimler ise 60-84 ders saatinde tamamlanmaktadır 3 ay ile 3,5 ayda 2 kur tamamlanır.

Ayrıca Türkiyede İlk ve Tek video destekli Online eğitim setimizi , kitap alan öğrencilerimize Kitapla birlikte ÜCRETSİZ verilmektedir, sistem içinde İtalyancanın yanı sıra tüm seviyelerde İspanyolca ve İngilizce dillerini 7/24 sınırsız olarak çalışabilirsiniz.

Her kur sonunda gerçekleştirilen final sınavında 3 temel gramer,yazma,konuşma bölümlerinde başarılı olan öğrenciler, katılmış oldukları seviyenin İtalyanca düzeyini belgeleyen sertifikaya hak kazanırlar.

Sınavı geçemeyen öğrenciler bir üst kura geçer ama bir alt kurun derslerine katılmaları mecburidir.

indirim 20 copy

Yalnız devamsızlık yapan kur sürecinin %10 nun üzerinde devamsızlık yapan öğrenciler sınava giremez, kuru tekrar almak zorundadır.

Eğitimlerimiz hafta içi ve hafta sonu programları dahilindedir. İtalyanca Eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.